Yozgat ASKF’den “Birlik ve Vefa” Buluşması

Ekleme Tarihi 15.1.2019

Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Yozgat’ta faaliyet gösteren Amatör Spor Kulüplerini birlik ve vefa buluşmasında bir araya getirdi.

Toplantıya Yozgat Vali Yardımcısı Şükrü Çakır, Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey, Yozgat Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Akgün, Sivil Toplumla İlişkiler İl Müdürü Hakkı Yurtlu ve amatör spor kulüp temsilcileri, Yozgat İl Hakem Kurulu üyeleri ve Yozgat amatör spor camiasına hizmet etmiş spor adamları katıldı.

Toplantıda konuşan Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Hakan Bektaş, “Önce Kardeşiz, Sonra Rakibiz”sloganı ile çıktıkları yolda Birlik ve beraberliğin bütün sonuçlardan, skorlardan önemli olduğunu, sporun dostluk kardeşlik olduğunu vurguladı. Bektaş, ‘’Biz de Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak bu dostluğa kardeşliğe katkıda bulunmak amacıyla her sene düzenlediğimiz “Birlik ve Vefa” toplantısında bu senede de bira araya geldik. Buraya katılan herkese çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Bektaş’ın konuşmasının ardından, toplantının anısına, tüm katılımcıların adlarına alınacak çam fidanlarının oluşturulacak YOZGAT ASKF HATIRA ORMANI’na dikilmesine karar verildi. Eski Hentbol Antrenörlerinden Mehmet Yancıoğlu ise kendi elleri ile yaptığı çavdar sapından Türk Bayrağını eski öğrencisi ASKF Başkanı Hakan Bektaş’a hediye etti.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.