Kocaeli ASKF Geleneksel İftar Yemeği Spor Ailesini Buluşturdu

Ekleme Tarihi 5.6.2018

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu bu Ramazan’da da Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün de katılımlarıyla büyük spor ailesini bir araya getirdi.

6400 Kişilik rekor bir katılımla Uluslararası Fuar Merkezinde gerçekleşen iftar yemeğine, AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer KATIRCIOĞLU, Kocaeli Vali Yardımcısı Beyazıt TANÇ, Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim KARAOSMANOĞLU, Ak Parti Kocaeli İl başkanı Abdullah ERYERSOY ,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer CİNTIMAR, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Ali BİLGİ, Kocaeli Büyükşehir Belediye Spor ŞB.Müdürü Ziya Ülhak SARIGÜL, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Şube Müdürü Nagehan MALKOÇ, Kent Konseyi Başkanı Adnan UYAR, Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin GÜRÜM, Kent Konseyi Kadın Meclis Başkanı Işıl BOZCA, Kocaelispor Başkanı Bahri YAVUZ, Gölcük Spor Başkanı Ahmet ŞAHİN, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin GÜROL, Özbüro İş Sendikası Marmara Bölge Başkanı Mustafa TAŞTEKİN, KASKF Onursal Başkanı Rafet KIRGIZ, Kurucu Başkan Muammer HAZER, Profesyonel 2.Bölge Hakem Kurulu Sorumlusu Süleyman ARIKAN, Futbol İl Hakem Kurulu Başkanı Ersin YILDIRIM, Futbol Saha Komiserleri Derneği Kocaeli Şb. Başkanı Süleyman KARADAŞ, İşkur Müdürü Ulvi YILMAZ, Aile ve Sosyal Pol. İl Müdürü Bekir YÜMNÜ, İZGİAD Başkanı ve KOTO Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf ERENKAYA ve Ekibi, Sakarya TFF Bölge Müdürü Ferruh SEZGİN, TASKK Yönetim Kurulu Üyesi ve Sakarya ASKF Başkanı Yaşar ZIMBA, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürleri, Branş İl Temsilcileri, İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Muhammet ÖZTÜRK, Sporun içinde bulunan iş adamları Şenol AKYÜZ, Onur AK ,Sefa YİNELEK ve İş Kadınları, ASKF Yönetim Kurulu Üyeleri ve Eşleri, Spor Kulüpleri Başkanları ve Eşleri, Sporcu ve Aileleri, Antrenörler, Futbol İl Tertip Kurulu ve Eşleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Çalışanları, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Müdürlüğü Çalışanları, Kadın Grupları ,Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü Antrenörleri, Sporcuları ve Spor Basını katıldı.

Murat AYDIN açılış konuşmasında katılımcılara “büyük bir aile olduğumuzu yoğun katılımınızla bir kez daha gösterdiniz bu seneki iftarımıza en büyük destekçilerimiz ailelerimizi de dahil etmek istedik, yerel yönetimlerin katkılarıyla daha da büyüyoruz. Desteklerinden dolayı K.B.Ş.Bld. Başkanımız Sayın İbrahim KARAOSMANOĞLU’na bir kez daha sizler adına teşekkür ediyorum” dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim KARAOSMANOĞLU “Her zaman söylüyorum. İnsan hayatta mutlu yaşamak ister. Bunun birinci kuralı sağlıklı olmaktır. Sağlıklı olmayınca insan mutlu olamaz. Sağlıklı yaşamanın da ilk kuralı sağlıklı beslenme, spor yapmak, vücudu hareket ettirmektir. Sağlıklı yaşamak için eklemlerimiz bacaklarımız ve kollarımız her zaman hareket etmelidir.  Bizim derdimiz sağlıklı bir nesil yetiştirmektir. İlimizde yaşayan insanlar sağlıklı mutlu yaşasın. Ne kadar çok bireye spor yaptırabiliyorsanız o kadar başarılı olursunuz, kulüp olarak. Spor 11 kişiyle yapılmaz. Sporu 10 bin kişiyle yapmamız gerekir. Herkesin spor yapması gerekir. Ben 66 yaşındayım ama spor sayesinde dimdik ayaktayım. Haftada 3 gün yürüyüş yapıyorum. Bazen yüzmeye gidiyorum. Nerede hareket, orda bereket vardır. Spor olan yerde dostluk centilmenlik sevgi ve insanlık vardır.” Diyerek spor yapmanın öneminden bahsetti ve bu güzel organizasyondan dolayı KASKF Yönetimini tebrik etti.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.