Adana’da U-13 Play-Off Grup Müsabakalarına “Türk Hava Kurumu” İsmi Verildi

Ekleme Tarihi 21.5.2019

Adana ASKF ve Türk Hava Kurumu işbirliği neticesinde U-13 Play-Off müsabakalarına “U-13 Türk Hava Kurumu Play Off Grupları” ismi verildi.

ASKF Toplantı Salonunda düzenlenen kura çekimine katılan ASKF Başkanı Dr. Ahmet Bozan ve THK Adana Şube Başkanı Talat Özyürek ligde mücadele edecek takımlara başarılar dileyerek; işbirliklerinin devam edeceklerini belirtiler.

Ali Gülleri Spor Merkezinde düzenlenen kura çekiminde konuşan ASKF Başkanı Dr Ahmet Bozan:

“ASKF'nin tüm kurumlarla iyi ilişkileri neticesinde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu ve Cumhuriyetle birlikte büyüyen Türk Hava Kurumu gibi güçlü bir kurum ile sporda işbirliği yapmak bizim için çok önemseyeceğimiz bir durumdur. Bu nedenle işbirliğimizin artarak devam edeceğini umuyoruz. Etkinliklerimizin yıl boyu sürecek olması bizleri Gençlik adına umutlandırıyor. THK Adana Şube Başkanı Talat Özyürek ve ekibine teşekkür ediyoruz” dedi.

THK Adana Şube Başkanı Talat Özyürek ise:

“Tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz. Önemli bir birliktelik sağlıyoruz. THK ve ASKF elele vererek önemli projelere imza atacaktır. Bugün burada ev sahibi olduğumuzu ve sporun içinden gelmemizin bir avantaj olduğunu belirtmek isteriz. Sayın ASKF Başkanım ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederiz” dedi.

 

 

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.