Bingöl Belediye Başkanı Yücel BARAKAZİ Bingöl ASKF’yi Ziyaret Etti

Ekleme Tarihi 3.9.2018

Bingöl Belediye Başkanı Yücel BARAKAZİ beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları Veysel KOÇ, Ahmet KORKUTATA, Belediye Encümeni Mehmet KOÇ, Belediye Kültür Sosyal İşler Müdürü Mithat KAYA ve Zabıta Müdürü Mehmet ERDEM ile birlikte Bingöl ASKF’yi ziyaret etti.

Bingöl ASKF Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, Federasyon Başkanı Ali Ekber ALİMOĞLU bir önceki sezonda yapılan faaliyetler ve bu sezon yapılacak olan çalışmalar hakkında kısa bir brifing sundu.

Ziyarette bir konuşma yapan Ali Ekber ALİMOĞLU; “ Belediye Başkanı Yücel BARAKAZİ göreve geldiği günden itibaren gerek federasyonumuza gerekse faaliyet gösteren kulüplere imkanları ölçüsünde en düzeyde destek sunmuşlardır. Sayın başkanımızdan bu sezon için lisansiyer sporcular için şehir içi ulaşımında indirimli paso kart, yine deplasmana gidecek takımların ulaşımı ve kumanya desteğinin verilmesini, faaliyete katılacak olan kulüplerin malzeme tedariki ve Federasyonumuzun cari harcamaları için takdir edeceğiniz kadar desteğin sağlanmasını talep etmekteyiz. Göreve geldiğiniz günden itibaren gerek kulüplerin ihtiyaçları ve gerekse çeşitli branşlarda Bölge ve Türkiye Şampiyonalarına katılan ekiplerin ibate, iaşe ve ulaşımı konusunda hep yardımcı oldunuz bu destekleriniz, Federasyonumuzu ilk ziyaret eden Belediye Başkanı olmanız ayrıca sevindirdi. Nazik ziyaretiniz ve destekleriniz için şahsınıza ve mahiyetinize teşekkür ederim,” dedi.

Belediye Başkanı BARAKAZİ ise; “Amatörlere yardım belediyelerin asli görevleri içinde bulunmaktadır, siz Federasyon olarak kamu görevi yapmaktasınız gençlerin kötü alışkanlıklardan kurtulması için spor ve sosyal faaliyetlerin icraası çok büyük önem arz etmektedir. Belediye olarak imkanlarımız ölçüsünde destek olduk ve bundan sonra da olacağız Belediye uhtesinde bulunan Yaşam spor kulübü çeşitli alanlarda faaliyet göstermekteyiz Atletizm dalında Türkiye ve Avrupa şampiyonlukları elde ettik, Bingöl’ün tanıtımı için bu tür faaliyetleri desteklemede kararlıyız, sizin ortamı görmekten mutluluk duydum ASKF’nin çalışmalarınızı yakinen takip ediyorum. Fahri olarak yaptığınız görevden haz almış olmanız da güzel bir haslet, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da makul ve anlaşılabilir talepleriniz için kapımız sizlere daima açık olacaktır. Bizi en iyi şekilde ağırladığınız için teşekkür ederim” dedi.

Belediye Başkanı Yücel BARAKAZİ’ye Federasyon Başkanı Ali Ekber ALİMOĞLU tarafından ziyaretlerinden dolayı anı tabağı takdim edildi.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.