Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'tan Bursa ASKF’ye Ziyaret

Ekleme Tarihi 23.7.2018

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu ziyaret etti.

Altıparmak'ta bulunan ASKF merkez binasında gerçekleşen ziyarete Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile Büyükşehir Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı ve Büyükşehir Belediyespor Kulübü Genel Sekreteri Ahmet Bayhan, Genel Sekreter Kenan Uyarlık, Futbol İl Temsilcisi Mustafa Beşen, İl Tertip Kurulu üyeleri, Saha Komiserleri Bursa Şubesi Başkanı Ercan Ütücü, Türkiye Faal Futbol Hakemler ve Gözlemcileri Derneği Bursa Şubesi Başkanı Özgür Uçak katıldı.

Ziyarette amatör spor kulüplerinin tamamını kapsayıcı çalışmalar yapılacağını söyleyen Başkan Aktaş, "Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na iade-i ziyarette bulunarak, kulüplerin ihtiyaçlarını ve gençlerin spora yönlendirilmesi noktasında yapılabilecek çalışmaları ile mevcut durum hakkında bilgi alarak Bursa’da birçok alanda olduğu gibi amatör spor kulüplerimizle ilgili de çalışmalarımız olacak” diye konuştu. 

BASKF yönetiminin büyük heyecanla çalıştığını dile getiren Başkan Aktaş, “Bu işler aşkla, heyecanla yapılacak işler. Geleceğimiz olan gençlerin yetişmesine katkı sağlamak adına önemli faaliyetler yapılıyor. 3 milyon nüfuslu Bursa’da, 15-29 yaş aralığında 800 bini aşkın genç bulunuyor. Her yıl 40 bin öğrencinin eğitim öğretim hayatına katıldığı Bursa, bu noktada spor anlamında da büyük bir potansiyele sahip, gençlerimizi spora daha çok teşvik etmeliyiz” dedi. 

Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Osman Kılıç ise amatör spora ilgisi ve umut dolu görüşmeden dolayı Başkan Aktaş’a ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti. 

 

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.