Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Düzce Amatörlerini Ziyaret Etti

Ekleme Tarihi 10.1.2020

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Düzce Valiliği’ni ziyareti sonrası Düzce amatörlerini de ziyaret etti.

Valilik şeref defterini imzalayan ve Vali Zülkif Dağlı ile görüşen Bakan Kasapoğlu, daha sonra Düzce Belediyesi Kültür Merkezi'nde Belediye Başkanı Faruk Özlü ile bir araya geldi. Bakan Kasapoğlu burada Belediye Başkanı Özlü’den kentte spor alanında yapılması planlanan çalışmalar hakkında brifing aldı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu  Düzce'nin genç nüfusu ve sportif faaliyetleri itibarıyla önemli illerden biri olduğunu söyledi. Düzce'de sportif faaliyetlerin güçlü olmasından hareketle çalıştıklarını belirten Bakan Kasapoğlu, kentten yeni yıldızlar çıkarmak istediklerini vurguladı.

Bakan Kasapoğlu Valilik sonrası Düzce ASKF yi ziyaret ederek Düzce amatör sporu hakkında bilgi aldı.

Ziyaret dolayısıyla bir açıklama yapan Düzce ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık; ''Gençlik ve Spor bakanımız ailemizden birisi içimizden gelen bir spor adamı olarak her zaman yanımızda oldu, bizlere her konuda destek oldu, yaptığı hizmetler ve yardımları ile bizleri hiç yalnız bırakmadı bu nedenle tüm Düzce amatörleri adına Bakanımıza teşekkür ederim. Bizde Düzce Amatör Sporu olarak desteklerin sonuçsuz kalmaması için her zaman çalışmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Ziyaret sonunda Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na Düzce ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık tarafından bakanın adının yazılı olduğu Düzcespor forması ve atkı hediye edildi. Ziyarette Düzce ASKF Başkanı yanında Düzce ASKF Yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.