Gençlik ve Spor Bakanlığı Tarafından Adana’da Amatör Spor Kulüplerine Nakdi Yardım

Ekleme Tarihi 22.6.2018

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğünce Adana’da 72 amatör spor kulübüne toplamda 376.000 TL nakdi yardım yapıldı.

Törende konuşma yapan Adana Milletvekili Tamer DAĞLI, Adana amatörüne yapılan yardımlar hayırlı olsun. Tüm Türkiye'de amatör spor kulüplerine yardım yapıldığını ve bu miktarın 20 milyon TL olduğunu hatırlatan DAĞLI, bu yardımların kulüplerimizi canlı tutacağını belirterek, kendisin de eski bir amatör sporcu olduğunu hatırlattı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdülkadir Ataşbak ise: Amatör spora yardımların önemli olduğunu ve bu yardımların devamlı yapılacağını belirterek hayırlı olmasını diledi.

Adana ASKF Başkanı Dt. Ahmet BOZAN törende yaptığı konuşmada: Bugün amatör takımların bayram günü. Bu bayramı kulüplerimize yaşatan ve emeği geçen, futbol kulüplerimize büyük destek veren başta Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak'a, Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan'a ve büyük emekleri sonucu bizleri mutlu eden Genel Başkanımız Ali Düşmez'e minnettarız. Amatör Spor Kulüplerine yapılan 20 Milyon TL yardım için çok çok teşekkür ederiz. BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ,. dedi.

Yardım törenine, Adana Milletvekili Tamer Dağlı, Milletvekili Adayı Mehmet Gazioğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdülkadir Ataşbak, TFF Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Aksoy, TSYD Adana Şube Başkanı Ahmet Kurtul Çakın, Adana ASKF Başkanı Ahmet Bozan, kulüp başkanları ile yöneticileri katıldı.

Törende  amatör kulüplere yapılacak nakdi yardım için hazırlanan 376.000.-TL’lik sembolik yardım çeki Adana ASKF Başkanı Ahmet Bozan’a teslim edildi.

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.