Genel Başkan Ali DÜŞMEZ Adana ASKF’yi Ziyaret Etti

Ekleme Tarihi 11.2.2019

Genel Başkan Ali DÜŞMEZ Adana ASKF Yönetimini Ali Gülleri Spor Merkezi’nde Ziyaret Etti

Ziyarette; Adana ASKF Başkanı Dr Ahmet BOZAN ve Yönetim Kurulu üyeleri, Mersin ASKF Başkanı Mithat Ertaş, TFF MHK Üyesi Kadir Tozlu, Adana TÜFAD Şube Başkanı Mehmet Sümer, Futbol İl Temsilcisi Bülent Oymacı, Mersin Futbol İl Temsilcisi Ahmet Karataş, İl Hakem Kurulu Başkanı M. Kürşat Uçar, Müsabaka Sağlıkçıları Derneği Başkanı Ragıp Okur, Kozan Belediyespor Kulüp Başkanı İdris Çevikalp, amatör kulüp başkanları ve temsilcileri hazır bulundu.

Adana ASKF Başkanı Dr Ahmet BOZAN ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Sayın Genel Başkanımız Ali Düşmez ve misafirlerimizi evimizden ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Türkiye sporuna her anlamda büyük destekleri olan Genel Başkanıma Adana Amatör Spor Camiası adına minnettar olduğumuzu belirtmek isteriz. İnşaallah kendilerini bu güzel ilimizde, Adana'mızda sık sık görme imkanı buluruz” dedi.

Ziyaret nedeniyle Genel Başkan yaptığı açıklamada; “Her ziyaretimizde Adana’yı daha dinamik ve çalışkan görüyoruz. Çalışmalarınızda her daim “Biz Çok Büyük Bir Aileyiz” olgusu içinde olmanızı istiyorum. Bu vesile ile Adana amatör camiasına başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaret sebebiyle Adana ASKF Yönetim Kurulu adına Başkan Dr Ahmet BOZAN TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez' e Adana'nın tarihi sembolü ''Büyüksaat Kulesi'' minyatürü hediye etti.

 

 

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.