İstanbul ASKF’de Geleneksel İftar Yemeği Gerçekleşti

Ekleme Tarihi 31.5.2018

İstanbul ASKF tarafından her sene geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği bu yılda 29 Mayıs Salı günü Orhan Saka Amatörler Evinde yapıldı.

Yapılan iftar yemeği davetine TFF İcra Kurulu Üyesi ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez başta olmak üzere, Yönetim Kurulu ve İstanbul ASKF Kurul Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşları Başkan ve temsilcileri, spor camiası, basın mensupları, sporcular, kulüp temsilcileri katıldı. Yönetim kurulunun tam kadro olarak kulüpleri girişte karşıladığı iftar programına yaklaşık 1.500 kişi gibi büyük bir katılım iştirak etti.

İftar saatine doğru canlı tasavvuf müziği konuklara eşlik ederken, iftar açılmasına yakın iftar duası okundu. Verilen iftarın ardından Genel Başkan Ali Düşmez, konuklara hitaben bir konuşma yaptı. Görülen dostluk ve birlik tablosunun her sene kat kat artarak büyüdüğünü ifade eden Düşmez, Biz Büyük Bir Aileyiz sloganına yakışan bir oluşuma katkı sundukları için tüm davetlilere teşekkür etti. Genel Başkan Ali Düşmez yaptığı konuşmasında 2018-2019 Sezonunda tüm kulüplere katılım bedellerinin ASKF tarafından ödeneceği müjdesini kulüplere iletti. Yeni sezonda her sene kulüplere yapılan malzeme yardımının tekrar verileceğini, ayrıca Spor Genel Müdürlüğümüzün yaptığı çalışma neticesinde Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından TFF’ye tescilli ve faal amatör spor kulüplerine nakdi yardım yapılacağını söyleyen Düşmez, tescilli olan tüm amatör kulüplerimizin bu yardımdan faydalanacağını sözlerine ekledi.
Daha sonra TFF Futbol İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere davete yollanan telgrafları okudu. Ayrıca katılımlarından dolayı konuklara teşekkürlerini sundu.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.