Kocaeli Spor Kulüpleri Çalıştayı Yapıldı

Ekleme Tarihi 24.10.2018

Kocaeli ASKF Çalıştayı ve Başkanlar Kurulu toplantısının 5.si Antalya’da gerçekleştirildi.

 Antalya’da gerçekleştirilen spor kulüpleri çalıştayı ve başkanlar kurulu toplantısına; Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Kartepe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Erol Erutan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Başkanı Ali Bilgi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Kadın ve Aile Hizmetleri Şube Müdürü Nagihan Malkoç, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Şube Müdürü Ziya Ülhak Sarıgül, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü, TFF eski Yönetim Kurulu Üyesi ve KASKF Onursal Başkanı Rafet Kırgız, MHK eski Başkanı Mustafa Çulcu, taban birlikleri Başkanları, siyasi partilerin temsilcileri, KASKF Yönetim Kurulu, Amatör Spor Kulüplerinin Başkan ve yöneticileri katıldı.

 Başkanlar Kurulu ve Spor Kulüpleri Çalıştayında konuşan KASKF Başkanı Murat Aydın; “İlk başladığımızda bize bir daha yapılmaz hayal olur diyorlardı. Bu yıl beşincisini düzenlediğimiz Başkanlar Kurulu’na katılan tüm konuklara teşekkür ediyorum.Engellilerle ilgili bundan sonra çok daha önemli projeler yapacağız. Burada işin sadece futbol olmadığını ve bunlara destek verilmesini anlattık” dedi.

 Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu konuşmasında; Amatör spora desteğin çok önemli kazanımları olduğuna belirterek,  gençleri kötü alışkanlıklardan kurtardığını, zeki ve çevik birerler olarak hayata hazırladığını söyledi. Organizasyona yönelik eleştirilere çok kısa ve net yanıt verdi, “Hiç kimse bizim bu tür organizasyonların içinde olmamızı engelleyemez. Çok doğru bir iş yapıyoruz. Ayrıca organizasyon için Amatör Spor Kulüpleri Federasyonumuzu da içtenlikle kutluyorum” dedi. Türkiye’de model olma yolunda ilerlediklerini, spora yapılan yatırımlarım bunların ispatı olduğunu söyledi.

 Başkanlar Kurulu ve Spor Kulüpleri Çalıştayı yapılan slayt gösterisi, Yaşam ve Sporcu Koçu Tuğba Yıldız’ın Ay yıldızlı bayrakla yaptığı gösterisi, günün anısına protokol üyelerine verilen hediyelerle tamamlandı.

İlgili Görseller

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.