''yılın En'leri'' Ödülleri İstanbul’da Sahiplerini Buldu

Ekleme Tarihi 29.5.2013

"2012 Spora Hizmet Ödülü" Genel Başkanımız Ali Düşmez'e Verildi.

Karadeniz Vakfı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bir önceki yılın branşlarında fark yaratmış kişilere verilen ödüllerden Spora hizmet ödülü İstanbul ASKF Başkanı ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez'e verildi.

Grand Cevahir Otel'in Oditorium salonunda gerçekleştirilen etkinlikte birçok bakan, işadamı, müzisyende ödüllerini aldılar.
Ödülünü aldıktan sonra kısa bir konuşma yapan Sayın Ali Düşmez "Böyle bir etkinlik ve organizasyondan bu ödülü almak benim için çok anlamlı. Ancak ben bu ödülü tüm spor kulüplerim ve 78 ildeki ASKF başkanlarım adına alıyorum." açıklamasında bulundu.
Sanat camiasının büyük bir ilgi gösterdiği etkinlikte, spor camiası da onlardan eksik kalmadı. Bazı kulüp başkanlarının yanı sıra İstanbul ASKF yöneticileri de etkinlikte yer aldılar.
Organizasyon ünlüler geçidi gibiydi. Bir çok ünlü sanatçı ve iş adamının katıldığı organizasyonda, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu "Ömür Boyu Onur Ödülü" ne layık görüldü. Ödülünü İbrahim Cevahir'in elinden alan Mutlu, daha sonra sanatçılara ödüllerini verdi. Siyaset dünyasından Spor Bakanı  Suat Kılıç ve İçişleri Bakanı Muammer Güler adına ödüllerini vekilleri aldılar.
 
 
 

Gazi Mahallesi Silahtar Cad. No:104 Yenimahalle / ANKARA

0(312) 425 30 57

0(312) 417 33 74

info@taskk.org.tr

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu'na aittir.